Terminy przyjęć rodziców i interesantów przez nauczycieli

w roku szkolnym 2009/2010

 

 

L.P.

Nazwisko i Imię

Dzień

Godzina

Miejsce

1.     

Zgoła Elżbieta

 

 

gabinet dyrektora

2.     

Skulska-Wittbrodt Dorota

piątek

11.50-12.35

gabinet wicedyrektora

3.     

Skrzyński Arkadiusz

poniedziałek

9.50-10.35

gabinet wicedyrektora

4.     

Bajena Waldemar

poniedziałek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.63

5.     

Bator Agnieszka

czwartek

13.50-14.35

pokój n-l w-f

6.     

Bergau-Jankowska Małgorzata

wtorek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

7.     

Biernacka Ewa

wtorek

8.00-8.45

pokój nauczycielski s.70

8.     

Bogucka Anna

środa

11.50-12.35

pokój n-l w-f

9.     

Borek Agnieszka

wtorek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

10. 

Brochocka Małgorzata

wtorek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

11. 

Bukowska Magdalena

czwartek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

12. 

Butrym Iwona

czwartek

9.50-10.35

pokój n-l w-f

13. 

Chojnacka Barbara

czwartek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.63

14. 

Cymerys Elżbieta

poniedziałek

12.55-13.40

pokój nauczycielski s.70

15. 

Czapiński Michał

poniedziałek

13.50-14.35

pokój n-l w-f

16. 

Derkowska Daria

wtorek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

17. 

Dęby Anna

poniedziałek

13.50-14.35

pokój nauczycielski s.70

18. 

Dwornicka Dorota

poniedziałek

12.55-13.40

pokój nauczycielski s.63

19. 

Drożdż Danuta

piątek

12.55-13.40

pokój nauczycielski s.70

20. 

Duńska-Rojek  Elżbieta

czwartek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

21. 

Furgalska Dorota

czwartek

13.50-14.35

pokój nr 19

22. 

Gajewska Elżbieta

środa

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.63

23. 

Goliński Jarosław

czwartek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

24. 

Gołyszny Magdalena

czwartek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

25. 

Głowacka Iwona

poniedziałek

17.00-17.45

pokój nauczycielski s.63

26. 

Grabowska Joanna

środa

10.45-11.30

pokój n-l w-f

27. 

Grabowska Joanna

poniedziałek

17.00-17.45

pokój nauczycielski s.63

28. 

Jabłońska Anna

wtorek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

29. 

Janczak Beata

poniedziałek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.63

30. 

Janczak Krzysztof

czwartek

15.00-15.45

GOSiR

31. 

Jankowska-Fronczyk Marta

środa

10.45-11.30

pokój logopedy

32. 

Jarząb Monika

piątek

13.40-14.35

pokój n-l w-f

33. 

Jereczek Katarzyna

piątek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

34. 

Kaczyński Rafał

piątek

10.45-11.30

pokój n-l w-f

35. 

Kandzora Magdalena

poniedziałek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.63

36. 

Kamma – Olszewska Emilia

czwartek

12.55-13.40

pokój nauczycielski s.70

37. 

Kłopocka Aleksandra

piątek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.63

38. 

Kopecka Violetta

wtorek

14.00-15.00

biblioteka

39. 

Kruszewska-Skrundź Barbara

poniedziałek

12.55-13.40

pokój nauczycielski s.63

40. 

Kuchta Dariusz

czwartek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

41. 

Kudelska Izabela

wtorek

13.50-14.35

pokój nr 19

42. 

Kuszewska Ewa

piątek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

43. 

Kwiatkowska Izabela

poniedziałek

12.00-13.00

świetlica

44. 

Malec Elżbieta

poniedziałek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

45. 

Mielewczyk Barbara

czwartek

14.00-15.00

biblioteka

46. 

Mikulska Małgorzata

piątek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

47. 

Miezin-Potocka Dorota

czwartek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

48. 

Mościcka Małgorzata

piątek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

49. 

Milewska-Pijet Katarzyna

wtorek

9.30-10.30

świetlica

50. 

Mroczkowski Roman

środa

12.55-13.40

pokój nauczycielski s.70

51. 

Orłowski Adam

środa

11.50-12.35

pokój n-l w-f

52. 

Połchowska Katarzyna

czwartek

12.00-13.00

świetlica

53. 

Rodziewicz Joanna

środa

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

54. 

Rudnicka Jolanta

wtorek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

55. 

Rybak Ewa

poniedziałek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.63

56. 

Semak Lidia

czwartek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

57. 

Serement Katarzyna

wtorek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

58. 

Słowi Adam

poniedziałek

12.55-13.40

pokój n-l w-f

59. 

Szermelek Anna

wtorek

13.00-14.00

pokój nauczycielski s.63

60. 

Sobiech Grażyna

piątek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

61. 

Stecka Marzena

środa

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

62. 

Styk Danuta

poniedziałek

9.50-10.35

pokój nauczycielski s.70

63. 

Sowa Małgorzata

piątek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

64. 

Śmiełowska-Bohn Maria

czwartek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

65. 

Thiel-Sawczuk Magdalena

czwartek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

66. 

Tokarska Katarzyna

wtorek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

67. 

Urbaniak Alicja

poniedziałek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

68. 

Wicek Anna

środa

8.55-9.40

pokój nauczycielski s.63

69. 

Wilkaniec-Zimna Teresa

wtorek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

70. 

Wrześniowska-Choszcz Justyna

czwartek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

71. 

Wypych Dorota

wtorek

13.50-14.35

pokój nauczycielski s.63

72. 

Wysocka-Pieniążek Alicja

wtorek

12.55-13.40 

pokój nauczycielski s.63

73. 

Zaczek Mirella

piątek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

74. 

Zaremba Piotr

wtorek

11.50-12.35

pokój nauczycielski s.70

75. 

Zawadzka Marzena

piątek

8.00-8.45

pokój nauczycielski s.63

76. 

Zielińska Joanna

wtorek

7.20-8.00

pokój nauczycielski s.70

77. 

Zmorzyńska Magdalena

środa

12.55-13.40 

pokój nauczycielski s.70

78.

Żulińska Marta

czwartek

10.45-11.30

pokój nauczycielski s.70

79.

Żuchowska Krystyna

wtorek

10.45-11.30

Pracownia komputerowa s.67