KONKURSY

 

ROK SZKOLNY 2009/2010
  • planowane konkursy

  • REGULAMIN KONKURSU POD LUPĄ OBIEKTYWU


  • POBIERZ


  • REGULAMIN KONKURSU WALORY PRZYRODNICZE TRÓJMIEJSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO


  • POBIERZ



  • Kacper Walentynowicz, uczeń klasy 4a Szkoły Podstawowej, zajął I miejsce w Wojewódzko-Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda "Ewangelia wg św. Łukasza" organizowanym przez Akcję Katolicką Archidiecezji Gdańskiej i Kuratorium Pomorskie.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


    Dyplom



    Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny

    Kacper Walentynowicz, uczeń klasy 4a Szkoły Podstawowej, zajął I miejsce w Wojewódzko-Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda "Ewangelia wg św. Łukasza" organizowanym przez Akcję Katolicką Archidiecezji Gdańskiej i Kuratorium Pomorskie.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


    Dyplom



    "Wyspa Zagadek- 2010"

    Wojtek Jankowski, uczeń klasy 4a Szkoły Podstawowej, został finalistą Ogólnopolskiego X Konkursu Twórczego Używania Umysłu "Wyspa Zagadek- 2010".
    Gratulujemy Wojtkowi sukcesu i trzymamy kciuki za finał 12 czerwca.


    "Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "

    W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT 2010 uczeń klasy IVA Kacper Walentynowicz , zajął II miejsce w województwie i II miejsce w kraju.
    Gratulujemy Kacprowi imponujących osiągnięć.


    "Z MATEMATYKĄ PO UNII EUROPEJSKIEJ"

    W dniu 12 maja 2010 r. w Zespole Szkół Nr 7 w Gdyni odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny dla klas VI "Z MATEMATYKĄ PO UNII EUROPEJSKIEJ". W konkursie wzięło udział 30 uczniów z 10 szkół podstawowych.

    Laureatami konkursu zostali:


    I miejsce

    • Martyna Ebertowska SSP nr 18 w Gdyni
    • Mikołaj Młyński SSP nr 18 w Gdyni

      II miejsce

    • Julia Denis SSP nr 18 w Gdyni
    • Jakub Gierowski SSP nr 28 w Gdyni

      III miejsce

    • Kordian Ceranowski SP nr 40 w Gdyni


    • Gratulujemy

      Organizatorzy konkursu: mgr Małgorzata Mościcka, mgr Joanna Rodziewicz

  • ZADANIA



  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS II SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

    Dnia 12 maja 210 roku w Szkole Podstawowej Nr 12 w Gdyni odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 52 uczniów z 16 gdyńskich szkół. Laureaci konkursu:
    Laureatami konkursu zostali:


    I miejsce

    • Juwa Marta SP 12 21/24 pkt.
    • Kuczys Jakub SP 34 21/24 pkt.
    • Paupa Wojciech SP 18 21/24 pkt.

      II miejsce

    • Jokiel Antoni SP12 18/24 pkt.
      III miejsce

    • Chlebosz Damian SP 12 17/24 pkt.
    • Matuszewski Gustaw SP 17 17/24 pkt.
    • Zaorski Mikołaj SP 18 17/24 pkt.


    • Gratulujemy

      Organizatorzy: mgr Barbara Kruszewska - Skrundź i mgr Anna Wicek

    GALERIA...



    Szkolny Konkurs Informatyczny klas 1-3

    Pod koniec kwietnia wszyscy chętni uczniowie klas 1 i 3 wzięli udział w Konkursie Informatycznym. Głównym zadaniem uczestnika konkursu było jak najdokładniejsze odwzorowanie rysunku podstawowego narysowanego w programie graficznym Paint oraz jego uzupełnienie według własnego pomysłu.
    Laureatami konkursu zostali:


    Klasy 1:

    • miejsce I- Daria Krysiak - klasa 1b
    • miejsce II- Bartosz Sobolak - klasa 1a
    • miejsce III- Dominika Kędra - klasa 1c

      Klasy 3:

    • miejsce I- Karolina Cegłowska - klasa 3d
    • miejsce II- Weronika Wiklent - klasa 3a
    • miejsce III- Weronika Janczarska - klasa 3a.


    • Gratulujemy

      Organizatorzy: Anna Wicek i Krystyna Żuchowska

    GALERIA...



    KONKURS MATEMATYCZNY "ZOSTAŃ SUPERGIMNAZJALISTĄ"

    Magdalena Michalska, uczennica Gimnazjum nr 8 otrzymała wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas pierwszych gdyńskich gimnazjów.
    Gratulujemy


    KONKURS MATEMATYCZNY "MUSZELKA"

    Tomasz Zelinski, uczeń z klasy 6c Szkoły Podstawowej zajął III miejsce w konkursie matematycznym MUSZELKA dla klas szóstych.
    Gratulujemy


    LAUREAT

    Uczeń klasy IVA Wojtek Jankowski został laureatem Ogólnopolskich Warsztatów Matematycznych zorganizowanych przez Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci.
    Życzymy Wojtkowi dalszych sukcesów w zgłębianiu tajemnic królowej nauk.


    LAUREACI

    W "V Megaolimpiadzie Wiedzy" organizowanej przez Gdańską Szkołę Podstawową "Lingwista" laureatami zostali:
    Matematyka: Jankowski Wojciech IV a
    Walentynowicz Kacper IV a
    Język polski: Walentynowicz Kacper IV a
    Przyroda: Walentynowicz Kacper IV a
    Gratulujemy


    MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS IV

    Uprzejmie informujemy, że Kacper Walentynowicz uczeń klasy 4a zdobył najwyższą liczbę punktów (25) w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM dla klas IV.

    Gratulujemy





    FINALISTA Z INFORMATYKI

    Patrycjusz Miotk, uczeń z klasy III A Gimnazjum, zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu z informatyki.


    Gratulujemy


    FINALISTKA KONKURSU "JĘZYK POLSKI Z HISTORIĄ"

    Monika Góralczyk, uczennica z klasy 6d Szkoły Podstawowej została finalistką konkursu "JĘZYK POLSKI Z HISTORIĄ".


    Gratulujemy


    FINALISTKA KONKURSU HISTORYCZNEGO

    Aleksandra Maćkowiak, uczennica z klasy IIID Gimnazjum zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z historii.


    Gratulujemy


    FINALISTKA KONKURSU "FIZYKA Z ASTRONOMIĄ"

    Dominika Możdzanowska, uczennica z klasy IIID Gimnazjum zakwalifikowała sie do III etapu (wojewódzkiego) konkursu kuratoryjnego z fizyki z astronomią.

    Gratulujemy


    KONKURS "ALFIK MATEMATYCZNY"

    Uprzejmie informujemy, że uczniowie z klasy 4a w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM zajęli następujące miejsce:
    - Kacper Walentynowicz :2 miejsce w województwie, 5 w kraju
    - Wojtek Jankowski: 3 miejsce w województwie, 7 w kraju
    Gratulujemy


    FINALIŚCI KURATORYJNEGO KONKURSU "MATEMATYKA Z PRZYRODĄ"

    Uprzejmie informujemy, że uczniowie z klasy 6b: Joanna Muszyńska i Michał Pestka zostali finalistami kuratoryjnego konkursu MATEMATYKA Z PRZYRODĄ.
    Gratulujemy


    BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

    Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w miedzyszkolnym turnieju "BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM". Wykazali się dużą wiedzą teoretyczną i umiejętnościami, uzyskując I miejsce.
    Szkołę Podstawową nr 12 reprezentowli:
    Nadia Basińska kl. 4b
    Marceli Wytrwał kl. 6a
    Przemysław Ulicyn kl. 6a

    zaś Gimnazjum nr 8 reprezentowali:
    Bartosz Basiński kl. IIIc
    Adam Nagórski kl. IIIc
    Aleksandra Bruchwalska kl. IIId

    Gratulujemy
    Opiekun: Pani Jolanta Rudnicka



    Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas II i III SP

    W ramach Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych dnia 3 listopada 2009 r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania, w którym wzięło udział 14 uczniów z klas II SP i 17 uczniów z klas III SP. Laureatami konkursu zostali:


    KLASA II SP.:

    • miejsce I- Karolina Konieczna kl. II b
    • miejsce II- Marta Juwa kl. II b
    • miejsce III- Julia Cypcarz kl. II c

      KLASA III SP.:

    • miejsce I- Amadeusz Nycz kl. III d
    • miejsce II- Klaudia Gwiaździńska kl. III a
    • miejsce III- - Zofia Kaczorowska kl. III a


    • Gratulujemy

      Organizatorzy: V. Kopecka, B. Janczak, E. Rybak

    V MIEJSCE W MISTRZOSTWACH GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

    • ALEKSANDRA DUNAJSKA KL.IIID
    • KLAUDIA BIJOWSKA KL.IIID
    • KLAUDIA JANKOWSKA KL.IIID
    • MAGDALENA GŁUSZEK KL.IIID
    • MONIKA NAPIONTEK KL.IIID
    • AGNIESZKA ROMANOW KL.IIIA
    • ARLENA TOPOREK KL.IIIA
    • KLAUDIA WIŚNIEWSKA KL.IIB


    • Gratulujemy

    I MIEJSCE W REJONOWEJ GIMNAZJADZIE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

    • ALEKSANDRA DUNAJSKA KL.IIID
    • MAGDALENA GŁUSZEK KL.IIID
    • KLAUDIA JANKOWSKA KL.IIID
    • MONIKA NAPIONTEK KL.IIID
    • KLAUDIA BIJOWSKA KL.IIID
    • AGNIESZKA ROMANOW KL.IIIA
    • ARLENA TOPOREK KL.IIIA
    • KLAUDIA WIŚNIEWSKA KL.IIB
    • MAGDALENA MICHALAK KL.IIIC


    • Gratulujemy

    MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

    Uczennica Sandra Skrzyńska z klasy 3d Szkoły Podstawowej zajęła II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "PIĘKNA ZŁOTA JESIEŃ".
    Gratulujemy






    MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY OBRONA WYBRZEŻA W 1939 r.

    Konkurs przeprowadzono w dniu 5 października 2009 r. Uczestniczyło 21 uczniów reprezentujących 7 gdyńskich gimnazjów. .

    • miejsce I- Marcin Ciesielski Gimnazjum Nr 18 (punkty-31)
    • miejsce II- Krzysztof Domański Gimnazjum Nr 8 (punkty-21)
    • miejsce III- Marta Banach Gimnazjum Nr 18 (punkty-17)
    • miejsce VI- Aleksandra Maćkowiak Gimnazjum Nr 8 (punkty-14)


    • Gratulujemy

    SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "II WOJNA ŚWIATOWA W POEZJI"

    • I miejsce Patrycja Liwoch III D
    • II miejsce Małgorzata Rybińska III D
    • III miejsce Anna Figurska III A


    • Gratulujemy

    WYNIKI KONKURSU "MÓJ ZIELNIK"

      Niniejszym ogłaszamy wyniki konkursu "Mój zielnik", który zakończył się 30 października 2009 r. Konkurs przeznaczony był dla klas IV naszej szkoły. Zielniki są piękne, wartościowe i na pewno uczniowie włożyli w ich wykonanie wiele pracy, ale nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. Postanowiliśmy nagrodzić i wyróżnić następujące osoby w kilku kategoriach:

      NAGRODY:

        Kategoria "Oryginalność" - Dominika Kotłowska klasa IV D
        Kategoria "Kunszt wykonania" - Bartek Chanowski klasa IV B
        Kategoria "Estetyka wykonania" - Mateusz Klecha klasa IV A
        Kategoria "Runo leśne" :
      • I miejsce Joanna Kocielska klasa IV C
      • II miejsce Dominika Chrząszcz klasa IV C
      • III miejsce Julia Kurgan klasa IV C

        Kategoria "Drzewa i krzewy":
      • I miejsce Zuzanna Grądzka, Klaudia Polaszk klasa IV B i Dominika Tarasiuk klasa IV A
      • II miejsce Wojciech Jankowski i Kacper Walentynowicz klasa IV A
      • III miejsce Kacper Polkowski klasa IV A i Kacper Penkowski klasa IV B

        Kategoria "Łąki i pola" - I miejsce Rezmer Robert klasa IV A
      • II miejsce Pietrzak Marta klasa IV A
      • III miejsce Dawid Wrzos klasa IV D

      WYRÓŻNIENIA:

      Anikiel Paweł klasa IV D
      Bączek Weronika klasa IV B
      Czajkowski Tomasz klasa IV A
      Golec Patryk klasa IV B
      Gryń Michał klasa IV C
      Kamińska Natalia klasa IV A
      Klecha Mateusz IV A
      Kopyto Anna klasa IV B
      Królikowska Dominika klasa IV C
      Kudlek Jacek IV D
      Łacny Radosław klasa IV C
      Łopatka Sandra klasa IV C
      Sikora Konrad klasa IV B
      Stachowiak Michał klasa IV B
      Truszkowska Pamela IV B
      Witkowski Kacper klasa IV D
      Wojciechowska Natalia klasa IV C
      Zaremba Cezary klasa IV B

      Komisja w składzie:
      Agnieszka Borek - nauczyciel przyrody i biologii
      Małgorzata Brochocka - nauczyciel przyrody i biologii





      Konkursy 2008/2009. . .