Zajęcia realizowane w ramach programu „Otwartej Szkoły”

w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdyni, ul. Stawna 4/6

w roku szkolnym 2017/2018

1. Nauka języka angielskiego grupy przedszkolne

O1 — poniedziałek  — 8:00, wtorek — 8:55, środa — 9:50, piątek — 9:50

zajęcia prowadzi Emilia Kamma,  
O2 — poniedziałek — 11:50, wtorek — 10:45, czwartek — 9:50, piątek — 10:45
zajęcia prowadzi Kasjana Skulina

odpłatność — 40,00 zł/miesięcznie

2. Nauka języka angielskiego
IV b — wtorek — 9:50

zajęcia prowadzi Agnieszka Jaroszuk

5b — czwartek — 11:50, piątek — 10:45

zajęcia prowadzi Lidia Semak

VIa — środa — 11:50, czwartek—11:50

zajęcia prowadzi Emilia Kamma, 
zajęcia bezpłatne

3. Nauka języka francuskiego

3a (kontynuacja) — poniedziałek ─ 10:45
zajęcia prowadzi Katarzyna Połchowska
odpłatność — 20,00 zł/miesięcznie

4. Nauka języka niemieckiego — kl. IV, V, VI, VII

wg planu lekcji

zajęcia prowadzą: Natalia Kamińska, Magdalena Thiel – Sawczuk,

odpłatność — 40,00 zł/miesięcznie

5. Zajęcia logopedyczne — kl O-II

O1— wtorek— 11:50
2a —środa — 13:50
2b
— wtorek — 13:50
zajęcia prowadzi Izabela Kwiatkowska
O2 —poniedziałek 9:50
1a
— czwartek — 12:55
1b
— środa — 8:55
1c
— piątek — 9:55
zajęcia prowadzi Dorota Głowaczewska
zajęcia bezpłatne

6. Techniki twórczego myślenia

poniedziałek — 13:50     
zajęcia prowadzi Dorota Furgalska
odpłatność — 20,00 zł/miesięcznie

7. Koło teatralne

wtorek — 13:40 (co drugi tydzień)   
zajęcia prowadzi Anna Szermelek
zajęcia bezpłatne

Koło informatyczne
1a
— poniedziałek — 8:00
zajęcia prowadzi Anna Szermelek
1b
— środa —13:50
zajęcia prowadzi Ewa Rybak
1c
— wtorek — 8:00
zajęcia prowadzi Alicja Wysocka-Pieniążek
3a
— wtorek —11:50
zajęcia prowadzi Katarzyna Połchowska
3b
— piątek —8:00
zajęcia prowadzi Magdalena Kandzora
Vd
— wtorek — 11:50
zajęcia prowadzi Beata Jekiełek
3e — środa— 8:00

VIa — piątek — 9:50
zajęcia prowadzi Anna Wicek

3c — piątek —12:55

VIIb — środa — 9:50
zajęcia prowadzi Krystyna Żuchowska

zajęcia bezpłatne

8. Koło fotograficzne
poniedziałek — 15:40

zajęcia prowadzi Marta Żulińska-Zięba

zajęcia bezpłatne

9. Koło turystyczne

sobota (1 x w miesiącu)
zajęcia prowadzą: Małgorzata Brochocka, Roman Mroczkowski
zajęcia bezpłatne

10. Koło szachowe

poniedziałek ─ 17:00

zajęcia prowadzi instruktor szachowy  Tomasz Ciesielski

odpłatność — 40,00 zł/ miesięcznie

11. Rytmika grupy przedszkolne

O1 — poniedziałek — 11:20
O2 — czwartek — 12:00
zajęcia prowadzi Paulina Nowak

odpłatność — 8,00 zł/ miesięcznie

12. Gimnastyka korekcyjna grupy przedszkolne

O1 — piątek —14:50

O2 — środa — 9:00

zajęcia prowadzi Adam Słowi
odpłatność — 12,00 zł/miesięcznie

13. Gimnastyka korekcyjna
1a
— wtorek — 12:55
3f — wtorek —10:45

zajęcia prowadzi Małgorzata Buczkowska
2a
— poniedziałek —11:50
3a — czwartek — 8:55
zajęcia prowadzi Rafał Kaczyński

1b — środa — 9:50
3b — poniedziałek —13:50
3d — czwartek —12:55
zajęcia prowadzi Krzysztof Perkowski
3e
— wtorek — 9:50
zajęcia prowadzi Adam Słowi
2b
— poniedziałek — 9:50
3c — poniedziałek —10:45
zajęcia prowadzi Wojciech Zieliński

zajęcia bezpłatne

14. Nauka pływania

O1 — środa  — 15:40
2a — środa —11:50
3d — środa — 12:55
3f — piątek — 11:50

zajęcia prowadzi Małgorzata Buczkowska         
3c — środa — 11:50

zajęcia prowadzi Krzysztof Perkowski

2b — czwartek — 11:50

3b — środa — 12:55
zajęcia prowadzi Piotr Wysocki

odpłatność — 32,00 zł/ miesięcznie

Dla dorosłych

1. Siatkówka

czwartek — 19:00 – 20:30

zajęcia prowadzi p. Maria Mazurkiewicz

odpłatność — 27,00 zł / miesięcznie

koordynator „Otwartej Szkoły”

Iwona Butrym


Dla dzieci i młodzieży

1. Nauka języka angielskiego — grupy przedszkolne

P1 ─ poniedziałek ─ 13:50, wtorek ─ 10:00, środa ─ 12:45, czwartek ─ 10:45

P4 ─ poniedziałek ─ 14:30, wtorek ─ 09:20, środa ─ 13:45, czwartek ─ 12:00,

zajęcia prowadzi Dorota Miezin – Potocka

P2 ─ poniedziałek ─ 09:50, wtorek ─ 09:50, czwartek ─ 10:45, piątek ─ 10:45

P3 ─ poniedziałek ─ 08:55, wtorek ─ 08:55, czwartek ─ 09:50, piątek ─ 11:50

zajęcia prowadzi Magdalena Malinowska

odpłatność — 2,50 zł / zajęcia


2. Język angielski — konwersacja kl. II gimn

piątek ─ 14:45

zajęcia prowadzi Mirella Zaczek

zajęcia bezpłatne


3. Nauka języka francuskiego — kl. VI c SP

poniedziałek ─ 14:45

zajęcia prowadzi Katarzyna Połchowska

odpłatność — 2,50 zł / zajęcia


4. Nauka języka niemieckiego — kl. IV, V, VIb  SP

wg planu

zajęcia prowadzi Małgorzata Mikulska, Magdalena Thiel – Sawczuk,

odpłatność — 4,00 zł / zajęcia


5. Kółko matematyczne — kl. 2 SP

czwartek ─ 08:00

zajęcia prowadzi Grażyna Sobiech

zajęcia bezpłatne


6. Kółko plastyczne — klasy 3 SP

czwartek ─ 14:45
zajęcia prowadzi Elżbieta Gajewska
zajęcia bezpłatne


7. Techniki twórczego myślenia

piątek  — 12:55

zajęcia prowadzi Dorota Furgalska

odpłatność — 5,00 zł za zajęcia


8. Nauka pływania — klasy I-III SP

wg planu lekcji

zajęcia prowadzą: Anna Bogucka, Małgorzata Buczkowska, Monika Midura,
Rafał Kaczyński, Krzysztof Perkowski, Adam Słowi, Piotr Wysocki

odpłatność — 6,00 zł za zajęcia


9. Nauka pływania — klasy grup przedszkolnych

środa

P1— 11:00, P2 — 11:30, P3 poniedziałek — 12:00, P4 — 12:30,

zajęcia prowadzą: Anna Bogucka, Małgorzata Buczkowska,
Iwona Butrym, Adam Słowi,

odpłatność — 6,00 zł za zajęcia


10. Kółko szachowe

czwartek ─ 17:00

zajęcia prowadzi Tomasz Ciesielski

odpłatność — 7,50 zł/ zajęcia


11. Rytmikagrupy przedszkolne

P1 ─ wtorek ─ 10:45,  P2 ─ czwartek 11:50,

P3 ─ poniedziałek ─10:45, P4 ─ wtorek ─ 11:50

Marta Jankowska - Frączyk

odpłatność — 2,00 zł za zajęcia


12. Kurs na Stopień Młodszego Ratownika WOPR

zajęcia prowadzi Piotr Wysocki

odpłatność — 300,00 zł za kurs


13. Kurs na Stopień Ratownika WOPR

zajęcia prowadzi Piotr Wysocki

odpłatność — 350,00 zł za kurs


Dla dorosłych

1. „Akademia dla Rodziców”

wtorek 17:30

zapisy i zajęcia prowadzi Beata Janczak

odpłatność — 10,00 zł za zajęcia


2. Siatkówka

czwartek — 19:00 – 20:30

zajęcia prowadzi Maria Mazurkiewicz

odpłatność — 9,00 zł za zajęcia